Bejelentés

Várakozás Egyházközösség

Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.

Üzenőfal

Név:

Üzenet:

Várakozás egyháza

- várunk, kivárunk,

- cselekszünk, adakozunk, felkarolunk,

- türelmesek vagyunk, toleránsak,

- együtt érzünk, beleérzünk,

- elfogadunk,

- gyógyítunk,

– lelket, testet, szellemet,

- tanítunk,

- etetünk lelket és testet, embert és állatot,

- óvjuk a természetet és egymást.

Várunk mi is, mint ahogy várják sokan mások az újat, a megszabadítót, a felmentőt, az új megváltót, aki beteljesíti küldetését és az embereket jó irányba tereli.

Egy olyan irányba tereli az embereket vallási felekezettől, nemzetiségtől, hovatartozástól, nemtől, származástól stb. függetlenül, amikor is végre megvalósul az emberek közötti egyenlőség.

Higgyünk abban, hogy ez megvalósul, megvalósítható, hiszen csak rajtunk múlik, hogy valóra váljon.

Őrajta, rajtad, mirajtunk és rajtam is. Nem hazánk és az emberiség nagyjai fogják megvalósítani, hanem a kisemberek… ő, te, én azaz: mi. Amennyiben tetszik az elképzelésünk, az ideológiánk, úgy csatlakozz te is hozzánk.

Várunk szeretettel, még ma! A Kapcsolatok menüpont alatt találod az elérhetőségünket!

Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!